Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

GENEL BİLGİ

Genel Bilgi
1968
YONTAR Kalıp Makina ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. yarım asırlık iş tecrübesiyle muhtelif inşaat makinalarının imalatı konusunda faaliyetini sürdürmektedir.

Sektördeki faaliyeti sırasıyla inşaat asansörleri , curuf kırma makinaları , beton karıştırıcılar ve biriket makinalarıyla başlamış, daha sonra prefabrik beton elemanı üretim makinalarının imalatında yoğunlaşmıştır.
İstanbul - Büyükçekmece - Hadımköy gişeleri mevkiinde 32.000 m2 kapalı alana sahip modern fabrika ve tesislerinde faaliyetini sürdüren firmamız sektöründe iddialı bir konuma gelmiştir.
Değişik tiplerde ve kapasitelerde otomatik veya yarı otomatik (manuel) beton parke makinaları , her çeşit beton parke taşı, briket, asmolen ve bordür kalıpları ;
Değişik tiplerde ve kapasitelerde beton boru makinaları ve Ø 150 mm' den Ø 3600 mm çapa, h=500 mm' den 4000 mm boya kadar;
Baca tabanları, beton bacalar, çatal boru ve dirsek makinaları ve ürettiğimiz tüm makinaların tam teşekküllü çalışabilmesi için gerekli beton karıştırıcılar, taşıyıcı konveyörler, beton verici bunkerler, havai harç taşıma ve dağıtım grupları, her çeşit kaldırma vinçleri imalatı başlıca ürünlerimizi oluşturmaktadır.
Ürünlerimiz , ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından denetlenmiş ve ürünlerimizin öngörülen güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğu ISO 9001 ve TSE sertifikaları ile tescil edilmiştir.
Deneyimli personelimiz ve modern makina parkımızla siz değerli müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktayız.
Nihai kararınızı vermeden önce bizimle de istişare etmeniz menfatinize olacaktır.

En iyi dileklerimizle...

Muammer YONTAR
Yönetim Kurulu Başkanı

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek ,müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,Güçlü bir iletişim sağlayarak müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,Yurt içi ve yurt dışında satış ve servis ağımızı büyüterek yenilikçi,modern ve farklılık yaratan bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzde dünyanın en iyi 10 firması arasında yer almaktır.Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak ,hedef olan pazarın içinde dinamik ,yeniliğe açık ve benzersiz bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Beton parke taşı makinası, beton boru makinası ve kalıpları üretimi ve servis hizmetleri konusunda sektörde liderliğini devam ettirmek,
Kaliteli ürünler ve hizmetimizle müşteri memnuniyetini sağlamak,
• Kaynaklarımızı verimli kullanıp, önleyici yaklaşım ve takım çalışmasını uygulayarak sürekli gelişimi sağlamak.
• Yontar Kalıp Mak. ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. üst yönetimi kalite politikasının hayata geçirilmesiyle ilgili her türlü desteği vereceğini taahhüt eder.
Vziyonumuz
2017